CZYSTEK - ZALETY I CIEKAWOSTKI

    

Żyjemy w ciągłym biegu, mamy mało czasu dla siebie, często zapominamy o zdrowym trybie życia. Niemiecka firma LR Health & Beauty wychodzi nam na przeciw i oferuje znakomity suplement diety. Jaki? Przekonaj się czytając dalej nasz post.


       Nie jest o nim zbyt głośno a jest piękny i posiada znakomite lecznicze właściwości. Co ciekawe, herbatka z niego znana jest od wieków. Już za panowania Henryka IV znano jej zdrowotne zalety. Mowa o niepozornym Czystku (Cistus Incanus).

       Św. Hildegarda twierdziła, że podstawą dobrego zdrowia są trzy filary: dieta, zioła i post. My dodamy jeszcze codzienną porcję ruchu. Najlepiej jeśli Czystek pochodzi z wolnych od zanieczyszczeń upraw, wówczas będzie najskuteczniejszy w swym działaniu.

Cistus Incanus – jego nazwa oznacza dosłownie „czystek siwowłosy“. Jest niewielkim, aromatycznie pachnącym krzewem, rosnącym przede wszystkim na bogatych w magnez glebach w Europie Południowej.Zalety regularnego picia herbatki z Czystka oraz ciekawostki:

- wzmacnia układ immunologiczny (naturalny antybiotyk), bowiem zawiera imponujące ilości polifenoli,

- działa odkwaszająco czyli alkalizująco na krew, co wskazane jest podczas odchudzającej diety wysokobiałkowej,

- oczyszcza organizm z toksyn, zmienia zapach naszego ciała (naturalny antyperspirant),

- działa antyoksydacyjnie (opóźnia proces starzenia organizmu), witamina P w nim zawarta jest skuteczniejsza niż witamina C czy E; jednak witaminowe trio stanowi ogromną moc,

- nie zawiera substancji psychoaktywnych takich jak, np. teina (mogą go pić nawet dzieci od trzeciego roku życia),

- nie powoduje działań ubocznych czy możliwości przedawkowania,

- zapobiega infekcjom żołądkowo – jelitowym,

- polecany osobom palącym i pracującym w zanieczyszczonym środowisku, gdyż usuwa skumulowane metale ciężkie z organizmu (ołów, kadm, rtęć),

- pośrednio chroni przed zakażeniem boreliozą,

- po wypiciu naparu z Czystka czasem można poczuć suchość w ustach. Jest to efekt działania antywirusowych składników. Ponadto wpływa na higienę jamy ustnej, działając alkalizująco. Likwiduje drobnoustroje, lekko wybiela zęby, najlepiej działa jeśli zrobimy płukanie zębów tak jak w przypadku płynu antybakteryjnego.

- rewelacyjnie smakuje z dodatkiem miodu

- wpływa pozytywnie na jakość życia, poprawia nastrój, dodaje energii, działa odmładzająco
       Polecamy Czystek od LR Health & Beauty. Firma wykorzystuje wyłącznie bogate w składniki, drobno pokrojone liście (bez drewna i domieszek), liście zbierane są tylko z dziko rosnących roślin, nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie. 

Skład: Herbata ziołowa z Czystkiem i miętą pieprzową składa się z 95% czystych liści czystka w połączeniu z 5% orzeźwiającej mięty.


Przygotowanie: W filiżance 1 czubatą łyżeczkę zalać wrzącą wodą, zaparzać pod przykryciem maksymalnie 10 minut, odcedzić.

Zawartość: 250 g

Wyprodukowano w Niemczech:

LR Health & Beauty Systems GmbH
59215 Ahlen - Niemcy
www.LRworld.com

Importer:

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 227, 40-950 Katowice
www.LRworld.com


Chciałbyś skorzystać z dobroczynnych właściwości Cistus Incanus?

Czekamy i zapraszamy do kontaktu kontakt@piekniizdrowizlr.pl


Uwaga! Aby napar z Czystka przyniósł upragnione rezultaty, trzeba go pić długo i cierpliwie, codziennie. Osoby, które zażywają leki powinny przed przyjmowaniem Czystka skontaktować się z lekarzem. Jest to zioło jak każde inne, może zmienić działanie medykamentów. Niniejszy artykuł nie stanowi żadnej porady zdrowotnej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze.