9 FAKTÓW NA TEMAT FIRMY LR HEALTH & BEAUTY
Oto kilka ciekawych informacji na temat firmy LR Health & Beauty:

1 W 1985 r. w miejscowości Ahlen w Westfalii powstało LR Health & Beauty Systems pod nazwą  "LR-International". Dzisiaj, LR jest jedną z wiodących firm sprzedaży bezpośredniej w Europie pod względem obrotu.

2 Sukces LR opiera się na jasnej wizji, pięciu wyjątkowych filarach sukcesu oraz na sposobie myślenia opartym na wartościach.
3 Dzisiaj LR posiada spółki-córki w 28 krajach, ok. tysiąc pracowników oraz tysiące niezależnych Partnerów biznesowych, co czyni LR jednym z wiodących przedsiębiorstw marketingu bezpośredniego w Europie.

4 Produkty z niemieckim standardem jakości cieszą się na świecie uznaniem i renomą z powodu wyjątkowej jakości i niezawodności. Obecnie większa część asortymentu LR produkowana jest w centrali w Ahlen.

5 Ciągłość i jakość produkcji są niezwykle ważne dla LR. Niemiecki standard jakości, jaki wdraża LR, nie pozwala na odchylenia w tym zakresie. Co więcej, LR sprawdza cały łańcuch produkcji, od selekcji surowa aż do rozważnie wybieranych certyfikowanych dostawców. 6 Celem LR jest stworzenie każdemu szansy na poprawę jakości życia: czynimy to w oparciu o innowacyjne i wysokojakościowe produkty, atrakcyjny model biznesowy dla Partnerów, różnorodne perspektywy rozwoju dla pracowników a także doskonałą jakość i kompetencję we wszystkich aspektach działalności.
 
7 Podstawa to wartości LR: pasja, zaufanie i odpowiedzialność - człowiek stoi w centrum uwagi.

 8 Liczba fanów LR ciągle rośnie. W 2014 roku LR z powodzeniem wprowadza nowy zapach sygnowany przez Bruce’a Willisa, spray przeciwsłoneczny Aloe Vera oraz udoskonaloną formułę produktów Aloe Vera Baby. Po raz pierwszy firma LR emituje spot reklamowy w telewizji niemieckiej. We Francji, w Turcji i w Polsce LR obchodzi swój 10 jubileusz. Supermodelka Karolina Kurkova również współpracuje z LR.9 W 2015 roku w Portugalii zapach „MEU”, którego ambasadorką jest gwiazda telewizji Cristina Ferreira osiąga rekordową sprzedaż i w bardzo krótkim czasie staje się top sellerem.

Powyższe informacje i zdjęcia pochodzą ze strony lrworld.com/pl

Chcesz otrzymać najnowszy katalog LR? Zapraszamy na konsultacje i  zakupy do nas: kontakt@piekniizdrowizlr.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarze.